Studio kuchenne S-Kuchnie posiada w ofercie wszelkie akcesoria niezbędne do wykończenia kuchni marzeń.

Odpowiadająca najnowszym światowym trendom w dizajnie szeroka gama blatów i dekorów, zlewy kamienne, ceramiczne i stalowe, baterie kuchenne, dozowniki, lodówki, kuchenki i płyty grzewcze, zmywarki czy kawiarki topowych producentów, to zaledwie część tego, co możemy Ci zaproponować. Dziewięć grup cenowych naszych mebli gwarantuje Ci niczym nieskrępowaną możliwość wyboru kompletnej, zaprojektowanej przez Ciebie kuchni. Pamiętaj, kuchnia Sachsenküchen to kuchnia Twoich marzeń. To Twoja kuchnia!


Meble Sachsenküchen wykonywane są na w najnowocześniejszych niemieckich fabrykach zgodnie z Twoimi marzeniami, które wcześniej przelewamy na papier w naszym studiu kuchennym za pomocą specjalistycznego oprogramowania dedykowanego Twojej kuchni. Zależy Ci na szyku i elegancji? Skłaniasz się bardziej ku ponadczasowemu wzornictwu? A może podążasz za najnowszymi światowymi wnętrzarskimi trendami? Zaufaj nam, wspólnie stworzymy kuchnię Twoich marzeń. Kuchnie Sachsenküchen to kuchnie zaprojektowane i wykonane przez doświadczonych fachowców obecnych w branży od ponad 20 lat, którzy nie zostawiają niczego przypadkowi. Dowód? Tysiące zadowolonych klientów i żadnej powtarzającej się realizacji. Kuchnia Sachsenküchen to Twoja kuchnia!


Meble kuchenne Sachsenküchen to nie tylko elegancja, najwyższej klasy wykonanie i funkcjonalność, to również czysty zysk dla Ciebie i Twojego domu. Estetyka i jakość gwarantowane przez oficjalnych przedstawicieli Sachsenküchen na Polskę nie są dostępne poza siecią sprzedaży. Certyfikaty jakie posiadamy i gwarancje producenta stanowią rękojmię wykonania najlepszej kuchni – Twojej kuchni.

Zapraszamy do współpracy. Stwórzmy wspólnie Twoją kuchnię, kuchnię Twoich marzeń!